SmodCMS

KARTY PREPAID


    Karty Plastikowe Prepaid (Telefoniczne) Karty te charakteryzują się tym, że posiadają, oprócz nadruku według dowolnego projektu, naniesiony kod PIN, SYMBOL przykryty zdrapką.


Zastosowanie karty ze zdrapką to nietylko karty telefoniczne. Taka karta może spełniać także rolę losu loterii czy karty dostępowej do różnych usług.

Oferowane przez naszą firmę karty ze zdrapką mogą być wykonane z następujących materiałów:

  • PCV laminowane, grubość 0,76 mm
  • PCV laminowane, grubość 0,56 mm
  • PCV laminowane, grubość 0,36 mm
  • PCV lakierowane, grubość 0,56 mm
     

ZDRAPKA – nakładana na kartę w celu zakrycia pewnych informacji (np. kod PIN, ciąg liczb), które mogą następnie zostać odsłonięte poprzez zdrapanie.
Zdrapka może zostać naniesiona na kartę z wykorzystaniem termodruku lub w postaci naklejki samo-destrukcyjnej o wysokim stopniu zabezpieczenia.

Pakowanie pojedynczych kart w przeźroczystą folię PCV, to prosta, i tania ochrona przed zarysowaniem powierzchni karty, to zabezpieczenie druku zdrapki. Pakowanie jest także zabezpieczeniem przed użyciem karty przez niepowołane osoby, tyczy się to kart telefonicznych i kart ze zdrapką. Karty takie mogą być użyte tylko po wyciągnięciu ich z opakowania, co jest jednoznaczne z jego zniszczeniem.